o mnie

podstawy mojej pracy

Praktyka, którą rozwijam, opiera się na dwóch filarach: akceptacji potrzeb osoby, z którą pracuję i dowodach naukowych.

Fascynuje mnie siła psychiczna, jaką rozwijają osoby w kryzysie zdrowia; fascynuje mnie body-mind science, czyli nauka o tym, jak ciało i umysł przenikają się – u podstaw treningu zdrowia leżą te dwie fascynacje.

 

profesjonalnie

Zajmuję się psychologią zdrowia, ze szczególnym naciskiem na: sytuację utraty zdrowia, stres, somatyzacje.

Założyłam i prowadzę fundację Ludzie i medycyna. Prowadzę podcast ludzieimedycyna.pl.

Za 5 miesięcy kończę studia z psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie SWPS. Wcześniej skończyłam m.in. dietetykę i antropologię kultury (UW). Krytycznie studiowałam też medycynę chińską.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. 6 lat pracy w Centrum Nauki Kopernik, gdzie działałam w takich projektach, jak wystawa Obywatele w medycynie, 3 hakatony medyczne, szybkie randki naukowców i dziennikarzy, naukowy stand-up; organizowałam pierwszy w Polsce kongres Nauka i Media (2018).

Brałam udział w takich konferencjach, jak: TEDx, EACH International Conference on Communication in Healthcare (Porto, 2018), III Konferencja Komunikacja w medycynie (WUM, Warszawa, 2018).

 

prywatnie

Od 12. roku życia wiem, że mam chroniczną chorobę. Nauczyłam się czerpać z niej swoją siłę. Trenuję pływanie, uczę się grać na pianinie. W moim życiu jest mnóstwo energii, pasji, optymizmu i niezwykłych dobrych ludzi.

Mam mocno rozwinięte krytyczne myślenie. Sprawdzam, chcę wiedzieć więcej. Ufam nauce i cieszy mnie, że najciekawsze jest jeszcze nieodkryte.

 

 

 

Oba zdjęcia na tej stronie zrobiła wspaniała artystka Dominika Dzikowska (Studio Miłość).

 

do zobaczenia

Skontaktuj się ze mną w sprawie treningu, warsztatów, współpracy lub innej, jaka przychodzi Ci do głowy.